Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


 

 

NÉVSOR

Kiscsoport

Iglice csoport 2014-15ös nevelési év

 

1.     Juhász Viola

2.     Czakó Hanna

3.     Balogh Richárd Alex

4.     Szűcs Dorina

5.     Újfalussi Vince

6.     Homonna Dóra

7.     Dávid Kamilla

8.     Tarpai Fruzsina

9.     Jónás Dezső Balázs

10.                       Czeglédi Márta

11.                       Juhász János

12.                       Vinnai Márk

13.                       Lévai Linett Lina

 

Óvodapedagógusok: Hlavácsné Urbán Tímea

                                      Zöldi-Kovács Renáta

 Dajka:Oláhné Gál Mária

 

NÉVSOR

középső-nagycsop 2014-15nevelési év

Csicseri csoport

1.     Bende Hella

2.     Czakó Nóra

3.     Diviki Árpád Sándor

4.     Fodor Martin

5.     Ungvári Brendon

6.     Horkai Áron

7.     Milik Szabolcs Botond

8.     Hudák Vivien

9.     Miklóssy Norbert

10.                       Urbán Botond

11.                       Szerencse Róbert

12.                       Lendvai Virgínia

13.                       Horkai Károly

14.                       Horváth Eszter

15.                       Oláh Noémi

16.                       Zöldi Kovács Dóra

17.                       Zöldi Kovács Sára

18.                       Katona Bálint

 

Óvodapedagógusok:Ferencz Gyuláné

                                    Soltész Istvánné

Dajka:Gulyás Dóra

2013-
2014-es nevelési év gyermekcsoportjai

kiscsoport IGLICE CSOPORT

  1. Bende Hella
  2. Czakó Nóra
  3. Diviki Árpád
  4. Milik Csenge
  5. Szűcs Dorina
  6. Fodor Martin
  7. Újfalussy Vince
  8. Homonna Dóra
  9. Tarpai Fruzsina
  10. Dávid Kamilla
  11. Jónás Dezső
  12. juhász János
  13. Vinnai Márk
  14. Lévai Linett Léna
  15. Czeglédi Márta

Óvónénik.Hlavácsné Urbán Tímea

                Zöldi-Kovács Renáta

Dajka néni:Oláhné Gál Mária

 Középső-nagy csoport/csicseri/

  1. Czakó Emma
  2. Bodnár Marcell
  3. Hudák Angéla
  4. Hudák Vivien
  5. Katona Bálint
  6. Újfalussy Luca
  7. Milik Jácint
  8. Zimann Kiara
  9. Zöldi-Kovács Sára
  10. Zöldi-Kovács Dóra
  11. Lendvai Virgínia
  12. Dendők László
  13. Horkai Károly
  14. Horváth Eszter
  15. Miklóssy Norbert
  16. Oláh Noémi
  17. Urbán Botond
  18. Milik Szabolcs Botond
  19. Horkai Áron
  20. Szerencse Róbert

 Óvónénik:Soltész Istvánné

        Ferencz Gyuláné

dajkanéni:Gulyás Dóra

 

2012-2013-as nevelési év

Kiscsoport /Iglice/

  1. Adu Virgínia
  2. Bende Hella
  3. Czakó Nóra
  4. Dendők László János
  5. Diviki Árpád Sándor
  6. Horkai Károly
  7. Horváth Eszter
  8. Miklóssy Norbert
  9. Milik Csenge
  10. Oláh Noémi
  11. Szűcs Dorina
  12. Urbán Botond
  13. Milik  Botond
  14. Horkai Áron

Óvodapedagógusok:Soltész Istvánné

                              Zöldi-Kovács Renáta

Dajka:Gulyás Dóra

Középső-nagycsoport /Csicseri/

  1. Bende Dominik
  2. Czakó Emma
  3. Dóka Benedek
  4. Bodnár Marcell
  5. Horkai Hanna
  6. Hudák Angéla
  7. Hudák Vivien
  8. Katona Bálint
  9. Matolcsi Árpád
  10. Újfalussy Luca
  11. Milik Jácint
  12. Pásztor Noel
  13. Somogyi Ferenc
  14. Zelei Henrietta
  15. Ziman Kiara
  16. Zöldi-Kovács Dóra

Óvodapedagógusok:Hlavácsné Urbán Tímea

                                    Ferencz Gyuláné

Dajka:Oláhné Gaál Mária

2011-2012-es nevelési év

 

kiscsoport gyermeknévsor:

(iglice csoport)

  1. Czakó Emma
  2. Dendők László
  3. Horkai Áron
  4. Horváth eszter
  5. Hudák Angelika
  6. Hudák Vivien
  7. Katona Bálint
  8. Lendvai Virgínia
  9. Milik Botond
  10. MilikJácint
  11. Miklóssy Norbert
  12. Oláh Noémi
  13. Szerencse Róbert
  14. Ziman Kiara
  15. Zöldi Kovács Dóra
  16. Ujfalussy Luca
  17. Urbán Botond

középső-nagy  csoport

(csicseri csoport)

  1. Bende Dominik
  2. Horkai Hanna
  3. Matolcsi Árpád
  4. Örményi Bátor
  5. Pásztor Noel
  6. Somogyi Ferenc
  7. Terjék Lili
  8. Csere Martin
  9. Czegle Réka Boróka
  10. Dóka Benedek
  11. Dósa Martin
  12. Hudák Anasztázia
  13. Lévai Vanda
  14. Libor Ákos
  15. Matolcsi Zsolt
  16. Rozgonyi Richárd
  17. zelei Henrietta
  18. Újfalussy Zalán

 

 

2010-2011-es nevelési év

1. csoport Iglice

 

1.Bende Dominik

2. Czegle Réka Boróka

3.Deme Dorina

4. Dóka Benedek

5.Horkai Hanna

6.Katona Bálint

7.Jónás Pamela

8.Örményi Bátor

9.Terjék Lili

10.Pásztor Noel

11.Somogyi Ferenc

12.Zelei Henrietta

13.Újfalussy Zalán

 14.Horkai Áron

 

Óvónő:Soltész Istvánné   óvodapedagógus

           Sajgó Renáta  óvodapedagógus

Dajka:Terjék Józsefné

 

 

2.csoport Csicseri

 

1.Adu Ramóna

2.Balogh Boglárka

3.Csere Martin

4.Dósa Martin

5.Horkai Laura

6.Horváth Gergő

7.Hudák Anasztázia

8.Karmanóczki Vanessza

9.Lévai Heidi Lola

10.Lévai Vanda

11.Lendvai Vanessza

12.Milik Adrián

13.Milik Viktor Kevin

14.Nagy Nikoletta

15.Oszlánczi Péter

16.Rozgonyi Richárd

17.Rozgonyi Viktória

18.Tarján Kamilla

19.Tarjányi Fanni

20.Urbán Olivér

21.Libor Ákos

Óvónők:Hlavácsné Urbán Tímea óvodapedagógus

              Ferencz Gyuláné óvodapedagógus

Dajka:Lang Györgyné

2009-2010-es nevelési év

Gyermekek névsora

Iglice csoport

Óvodapedagógus:Hlavácsné Urbán Tímea

                                  Soltész Istvánné/Piroska/

Dajka:Lang Györgyné /Ilike néni/

  1. Adu Oszkár
  2. Adu Ramóna
  3. Balázs Bálint
  4. Czegle Bendegúz
  5. Dóka Benedek
  6. Hudák Anasztázia
  7. Kristóf Annamária
  8. Lendvai Vanessza
  9. Lévai Vanda
  10. Milik Adrián
  11. Nagy Nikoletta
  12. Oszlánczi Péter
  13. Pataki Gábor
  14. Rozgonyi Viktória
  15. Tóbiás Zoltán Dániel
  16. Újfalussi Zalán
  17. Tarjányi Fanni
  18. Szabó Zsanett
  19. .Lehoczki Miles
  20.  Bende Dominik
  21. Örményi Bátor

 

Csicseri csoport

Óvodapedagógusok:Ferencz Gyuláné  /Ancika óvónéni/

                                      Majerik Józsefné /Ibolya óvónéni/

Dajka:Terjék Józsefné Katika néni

  1. Adu Zsolt
  2. Balogh Boglárka
  3. Csere Martin
  4. Dósa Martin
  5. Czegle Réka Boróka
  6. Dávid Nikoletta
  7. Égerházi Regő
  8. Horkai Laura
  9. Jaskó Bettina
  10. Jónás Pamela
  11. Karmanóczki Vanessza
  12. Lévai Heidi Lola
  13. Zelei Henrietta
  14. Milik Viktor Kevin
  15. Palásti Erika
  16. Rozgonyi Richárd
  17. Tarján Kamilla
  18. Urbán Olivér János
  19. Horváth Gergő
  20. Oláh Emese
  21. Somogyi Ferenc